Geri Getirme Büyüsü Hakkında Bilgiler

geri getirme buyusu

Geri Getirme Büyüsü

Büyüler insanların hayatında gizemli bir noktada bulunmaktadır. Medyumlar ve hocalar büyü yapma bilgi ve becerisine sahip olan kişilerdir. Büyüler gizemlerini cinlerin müdahil olmasından dolayı korumaktadır. Geri getirme büyüsü de medyumlar veya hocalar tarafından yapılan büyüler arasında bulunmaktadır. Bu büyü daha çok küsenlerin, ayrılanların ve ayrı düşenlerin birleşmesi, buluşması ve barışması için yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Büyüler bu tarz olaylarda son derece etkin çözümler meydana gelmesini sağlamaktadır.

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Büyü, doğa üstü varlıkların yardımıyla yapılan psikolojik etkileri bulunan tılsımlar olarak medyumlar ya da hocalar tarafından yapılan birtakım tarifler olarak bilinmektedir. Ayrılan, ayrı düşen, küsen, terk eden, kaybolan kişilerin bir araya gelmesi adına yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Geri getirme büyüsü en çok yapılan büyüler arasında yer alır. Medyumların en sık yaptığı büyülerden biri olarak son derece etkili olabilmektedir. Büyü yapma yolları, tarifleri ve yöntemleri bulunmaktadır. Medyumlar etkili bir büyü için bütün bu yöntem ve tarifleri bilmektedir.

Geri Getirme Büyüsü Kim Yapar?

Büyü yapan kişiler bilgili kişiler olmalıdır. Sıradan kişiler büyü yapamaz. Sıradan kişilerin büyü yapma teşebbüsü akim kalabilir ve bu daha kötü sonuçlar doğurabilir. Geri getirme büyüsü gibi büyüleri medyumlar veya hocalar yapmaktadır. Bu kişilerin büyü konusunda bilgili olarak kadim kitaplardan da yararlandıkları gibi cinlerle de iletişime geçebilirler. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda medyumlar ya da hocalar büyüleri etkili, uzun ya da kısa süreli olarak yapabilirler. Özel tarifler ve bilgiler kullanabilirler. Böylece büyü konusunda yardımcı olurlar.

Geri Getirme Büyüsü Bozulur mu?

Büyüler yapılır ve büyüler bozulur. Her büyünün bozulma yöntemi vardır. Büyü yapmak kadar büyü bozmak da ayrı bir meseledir. Bilgi ve beceri gerektirir. Geri getirme büyüsü de bozulması adına özel bilgi ve beceriler gerektirir. Cinler de bu işte kullanılabilmektedir. Kadim kitaplardaki metinler de bu aşamalarda kullanılabilmektedir. Büyü yapmak konusunda bilgili olan medyumlar, bozmak konusunda bilgilidir. Bozmak da yapmak kadar tehlikeli olduğu için büyüyü yapan kişilerin bozması daha doğru olur.

ÖNEMLİ UYARI: Kesinlikle büyü işlemleri bir hocaya (medyum)’a danışılmalıdır ve bir medyum tarafından yapılmalıdır.

—————————————————————————————————

Medyumlar ve işlemler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

Share

Şunlar da ilginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir