Aşık Etme Büyüsü Hakkında Bilgiler

asik etme buyusu

Aşık Etme Büyüsü

Günümüzde gerek kadın gerekse erkeklerin en büyük isteklerinden bir tanesi, karşılarındaki kişilerin aynı onların hissettikleri aşk duygusunu onlar için hissetmeleri. Fakat çoğu zaman ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez, karşılarındaki kişiler onlar ile alakalı aynı hisleri yaşamıyorlar. Bundan dolayı da pek çoğunuz arzu ettiği sonuçları elde edebilmek adına aşık etme büyüsü ile alakalı araştırmalar yapmaya başlıyor. Bu büyü genel olarak aşık olduğunuz kişinin size karşı sevgisi ya da ilgisinin olmadığı durumlarda var olan bu duygusuzluğun tamamen terse dönmesini sağlamaktadır. Aşık etme büyüleri alanında deneyimli olan medyumlar tarafından yapılabileceği gibi aynı zamanda kişiler tarafından evlerinde de yapılabilmektedir. Fakat bu büyüyü evde yapmak isterseniz gerekli olan ritüelleri doğru şekilde uygulamanız gerekmektedir. Aksi halde yapacağınız büyü ne yazık ki istediğiniz gibi tutmayacaktır. Evde Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? Kendi kendinize evde aşık etme büyüsü yapmak istediğiniz zaman önemli olan şey, gerekli adımların üzerinde özenle durmak olacaktır.

 • Aşık etme büyüsü için zaman çok önemlidir. Mutlaka Cuma geceleri gece saat 12 sonrasında sessiz ve karanlık bir oda seçilmelidir.
 • Mekan ve zamanın ayarlanmasından sonra gül yağı ile duş alınarak vücut çok iyi temizlenmelidir.
 • Ardından yattığınız odanın her tarafını pembe güller ile süslemeli, süsleme sonrasında odadaki tüm ışıkları kapatıp loş bir ortam yaratmanız gerekmektedir.
 • Pembe renkli bir mum yakılmalıdır.
 • Bakır halka içerisinden mum geçirilerek yakma işlemi gerçekleştirilmelidir.
 • Mumun yakılmasından sonra özel tılsımlı sözleri söylemeli ve aşık etmek istediğiniz kişi ile alakalı niyetinizi etmelisiniz.
 • Tüm işlemleri yapmanızın sonrasında mumdan yuvarlak bakır halka çıkartmalı ve sol yüzük parmağınıza takmalısınız.
 • Bu işlemi de tamamladıktan sonra parmağınıza taktığınız halkayı çıkartarak bir hafta boyunca evde hiç kimsenin görmeyeceği bir yerde saklamalısınız.

Aşık Etme Büyüsü Altında Olanlar Nasıl Davranacaktır?

Hoca ya da evde yapmış olacağınız aşık etme büyüsü eğer ki doğru şekilde yapıldıysa, aşık etmek istediğiniz kişide en geç 7 gün içerisinde etkileri görmeye başlamanız mümkün olacaktır.

 • Yapılacak olan aşık etme büyüsü ile beraber kişide derin düşünceler ve dalgınlıklar ortaya çıkar.
 • Daha öncesinde uyku düzeni olan kişi, büyünün etkisi ile beraber artık geceleri uykuya dalma konusunda oldukça ciddi anlamda sorunlar yaşayacaktır.
 • Aynı zamanda aşık etme büyüsü yaptırmış olduğunuz kişi devamlı olarak rüyasında sizi görmeye başlayacaktır. Öyle ki her gece sizin yüzünüz onun gözünün önüne gelmeye başlayacaktır.
 • Büyüyü yaptırmış olduğunuz kişi devamlı olarak sizi düşünür ve sizi özler.
 • Aşık etme büyüsü yapılan kişi, büyünün yapılmasından sonra 1 haftanın geçmesi sonrasında sizi yakından görmek isteyecek ve bunun için de harekete geçecektir.
 • Harekete geçmesi ile beraber de kısa süre içerisinde sizi bulacak ve size aşık olduğunu tüm davranışları ile göstermeye başlayacaktır.

Uzaktaki Birini Aşık Etme Büyüsü

Düşündüğünüzün aksine aşık etme büyüsü için kullanacağınız teknikler kişinin uzak ya da yakın olmasına göre değişim gösteriyor. Bu konuda bilmeniz gereken en önemli şey ise uzaktaki birini kendinize aşık etmek için büyü yapmak istediğiniz zaman bunu kendiniz yapamazsınız. Yani mutlaka alanında deneyimli bir medyum ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü bu tarzdaki bir büyü için hüddam kullanılması gerekecektir. Aynı zamanda kendinize aşık edeceğiniz kişi ile alakalı bazı bilgilere sahip olmalı ve ona ait net bir fotoğrafa da sahip olmanız gerekiyor. Böylece doğru zaman ve ritüel ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık ettirebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Kesinlikle büyü işlemleri bir hocaya (medyum)’a danışılmalıdır ve bir medyum tarafından yapılmalıdır.

—————————————————————————————————

Medyumlar ve işlemler hakkında sayfamıza yazılan tüm yorum ve şikayetleri okumak için tıklayınız!

—————————————————————————————————

Share

Şunlar da ilginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir